10246. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
8 500 HUF
0 HUF
Novák Erzsébet (1893-?): Téli táj. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 40x31 cm.
Photo of the item taken by : pk