10257. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények a pokolban. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 18,5x27 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert