8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Szabó Vladimír (1905-1991): A Szentháromság téren. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben, hátoldali üvegen repedéssel. 23×28 cm