10311. 428. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Festőmodell, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé sérült és kissé foltos, 24x29 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert