11789. 428. Closed Online auction Cameras, film, accesories
8 000 HUF
0 HUF
cca 1950 Zeiss Ikon Box Tengor 6x9 cm rollfilmes kamera, Goerz Frontar objektívvel, eredeti bőr tokjával, kissé sérült, kopott, 8x6x5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras