11159. 428. Closed Online auction Art-ceramics
10 000 HUF 25,91 EUR, 28,57 USD
0 HUF
Francia fajansz lámpa, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, működik, m: 33 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert