Number of items: 189
2738356
11357
428
Other collectibles
Purdy's bögre, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2 800 HUF
2738354
11358
428
Other collectibles
Német kínáló, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
2 800 HUF
2738096
11359
428
4200
Other collectibles
Szecessziós porcelán teás készlet. Két személyes, hiányos + sótartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással.
4 200 HUF
2599445
11360
428
Other collectibles
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm
2 000 HUF
2599442
11361
428
3800
Other collectibles
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
3 800 HUF
2637096
11362
428
Other collectibles
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm
5 000 HUF
2667473
11363
428
Other collectibles
Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm
2 000 HUF
2580784
11364
428
Other collectibles
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm
3 000 HUF
2580354
11365
428
Other collectibles
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
3 000 HUF
2580700
11366
428
Other collectibles
4 000 HUF
2700319
11367
428
Other collectibles
Cseh Alt Wien ékszeres dobozka historizáló jelenettel. Matricás, jelzett, kopott. 13 cm
3 000 HUF
2700322
11368
428
Other collectibles
Jelzés nélkül: virágos kenőcsös tégely. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. d: 9 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m