11879. 429. Closed Online auction Antique
6 000 HUF
0 HUF
Albert Köhler u. Cie osztrák cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, nemesi monogrammal, m: 16,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert