11898. 429. Closed Online auction Antique
8 000 HUF
0 HUF
Antik fényképalbum, aranyszínű florális ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott lapélekkel, 1890-1900 körül. Kissé kopott, fotók nélkül, albumlapok részben sérültek. 27x212x5 cm
Photo of the item taken by : tg