120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Ligatúrás jelzéssel: Díszpaletta 1882. Két oldalú. Egyik oldalán, Hölgy portréja, olaj. Másik oldalán, Férfi portréja. Tus. Szerelmes idézettel angolul. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 32,5x23cm (Gyűjtői darab!!)