11796. 429. Closed Online auction Antique
2 400 HUF
0 HUF
Murillo után, Ballin metszése: Mária a hittérítőkkel. Rézkarc, papír. Jelzett a karc alatt nyomtatva. OMKT 1872. évi albumlapja. Sérült, foltos. 51,5x10 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert