4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Szecesszió (Jugendstil) fényképalbum, bársony borítással, réz veretekkel, fém csattal, 1900 körül. Kopott, fotók nélkül, albumlapok sérültek. 25x19x4 cm