5 500 HUF
XIX. sz. vége körüli fotóalbum, keményhátú vizitkártyák és kabinetfotók számára, belül litografált díszekkel. Díszes, dombornyomott bőr borítással, korának megfelelő, kopottas állapotban, több lap sérült. 28x21,5 cm