14350.
429. Closed Online auction
Maps
16 000 HUF
1915 Pozsony szab. kir. város és környékének térképe. Rajz.: Feigler Ferenc. Kiadja: Steiner Zsigmond könyvkereskedése, Pozsony. Bécs, Bannwarth Th. kőnyomdája. Színes litográfia. Kisebb foltokkal, gyűrődésekkel, sérült, hiányos borítóval, 58x42 cm