Antik citera, Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Böhmen. Réz verettel díszített. 1900 körül. Kopott, kissé sérült, 54,5x30x5 cm. / Antique Zither, producer Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Bohemia (now Czech Republic), around 1900. With some minor damage, overall in good condition
Newly Discovered Treasures: Unknown Manuscripts of Published Works by Liszt. Compiled and edited by Zsuzsanna Domokos, Kristóf Csengery. Bp., 2020, Liszt Ferenc Academy of Music - Liszt Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1925 Liszt Ferenc zeneművészeti főiskola díszes oklevele Hubay Jenő és Moravcsik Géza autográf aláírásával. Hannover György (1907-1935) hegedűművész, a budapesti hangversenyzenekar hangversenymestere, a Waldbauer - Kerpely vonósnégyes tagja részre. Hozzá tartozik egy aláírt csoportkép fotó, többek közt Garay György (1909-1988) hegedűművész, tanár, Liszt Ferenc-díjas érdemes művész autográf aláírás...
1975-1977-1993 A People magazin (1975-1977) 2 száma és Music Connection (1993) 1 száma, a címlapokon a Rolling Stone tagjaival (Keith Richard,Mick Jagger, Charlie Watts.) Bennük róla szóló cikkel. + The Rolling Stone Rechord Review. By the editors of Rolling Stone. New York, én., Pocket Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; + The Rolling Stone interviews. Compiled by the editors of Rolling Sto...