14784. 429. Closed Online auction Printed Materials
1 200 HUF
0 HUF
1943 Film, Színház, Irodalom VI. évf. 11. sz., 1943. márc. 12-18., a címlapon Honthy Hanna és Szeleczky Zita színésznők, fekete-fehér fotókkal, sérülésekkel + Az Ujság Vasárnapja 6. sz.
Photo of the item taken by : pk