11962.
429. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm