1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Siófok és környéke. Útikönyvek. Bp., 1958, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal, szÃnes térképekkel illusztrált. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopottas borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.