12033. 429. Closed Online auction Watches
100 000 HUF
0 HUF
Arany (Au/14k) tokos Marvin 1930-40 körül, mechanikus, férfi karóra, csaubarna bőrszíjjal, működik. d:34mm (korának megfelelő állapotban). Jelzett. Mesterjegy: F.Gy.
Photo of the item taken by : nagy_andras