2 800 HUF
Charles Holme: The Royal Academy from Reynolds to Millais. London, 1904., 'The Studio.' Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal, facsimilékkel illusztrált. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.