17082.
429. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 800 HUF
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette: Csapody Vera. Bp., 1937, "Studium" (Sylvester-ny.), XXXVIII+(2)+346 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, hullámos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.