17081.
429. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel és borítóval, az első és hátsó kötéstábla belsején jegyzetekkel, lapok jobb felső sarka sérült és hiányos, megviselt állapotban.