Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 46
2704153
17089
429
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1 800 HUF
2727100
17090
429
Other collectibles
Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
2 800 HUF
2727124
17091
429
Other collectibles
Schandl József - Horn Artúr - Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2 800 HUF
2730390
17092
429
Other collectibles
Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1943, Magyar Élet (Monor, Popper-ny.), 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
2689743
17093
429
Other collectibles
3 db kertészeti könyv: Andsen Haarpaintner: Illatos kert; Horst Stahl: Szobabonsai; Andreas Riedmiller: Muskátlik. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
2756388
17094
429
Other collectibles
8 000 HUF
2704145
17095
429
Other collectibles
Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete:
Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.;
Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos.
1 600 HUF
2704563
17096
429
Other collectibles
1 800 HUF
2704665
17097
429
Other collectibles
1 200 HUF
2689437
17098
429
Other collectibles
1 000 HUF
2755058
17099
429
Other collectibles
Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. 31p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ceruzás jelölésekkel, aláhúzásokkal.
1 400 HUF
2751565
17100
429
Other collectibles
Vegyes gasztronómiai füzet tétel, 7 db:
Színe-Java sorozat 5 kötete: Vadászételek, Ízletes könnyű ételek, Gyümölcs- és zöldségkészítmények, Vendégváró hidegkonyha, Ízletes, nem hizlaló ételek. Bp., 1967-1970 , Minerva. Kiadói papírkötés, közte: kopott, foltos borítókkal, az egyik borítója kissé sérült. ;
Pelle Józsefné: A tojáskonyha abc-je. Bp., 1979., Baromfifeldolgozó Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötés.;
Olcsón finomat. Bp., 1974., ÁHT. Kiadói papírkötés.;
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035