12 000 HUF
9
Desjardins, (Ernest) Ernő): A Magyar Nemzeti Múzeum római feliratos emlékei I.-II. Magyarította, bővítette és külön pótlékkal kiegészítette Dr. Rómer Flóris. Bp., 1873, M. Kir. Egyetemi Ny. Egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.