15671. 429. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Eckhart Ferenc: Magyaroszág története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat, 340+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopással.
Photo of the item taken by : pk