15627. 429. Closed Online auction Books: History
9 000 HUF
0 HUF
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I.-II. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+(1) p., 368 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
Photo of the item taken by : tg