12 000 HUF
10
Márki Sándor: II. Rákóczi Ferenc. III. köt.: 1709-1735. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Dézsi Lajos. Bp., 1910, Magyar Történelmi Társulat, 1 (cÃmkép) t.+16+ 736 p.+ 24 (fekete-fehér képtáblák) + 3 (hasonmás) t. + 2 (térképek, közte 1 kihajtható) t. Kiadói aranyozott gerincű, álbordás félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, egészen apró kopásnyomokkal, névbélyegzÅ‘kkel, jó állapotban.