4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Marx-Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Józsa Béla. Szerk.: Jordáky Lajos. Kolozsvár, 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Ritka!