3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Radisics Elemér: La Hongrie millénaire. Textes et illustrations. Bp., 1943, (Athenaeum-ny.), X+(2)+194+(2) p. + 24 t. (színes, közte egy kihajtható). Francia nyelven. [Magyarország történetét, művészetét, kultúráját bemutató, gazdag képanyaggal illusztrált propaganda kiadvány]. Kiadói díszes, aranyozott, dombornyomott kartonált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.