3 800 HUF
Brandeis Illustrirter izr. Volkskalender für das Jahr der Welt 5645. [Brandeis illusztrált izraelita népnaptára a világ 5645. esztendejéreg.] Herausgegeben und redigirt von Jakob B. Brandeis. Vierter Jahrgang. Prag, 1884, Jakob B. Brandeis, 1 t. +132+102+2+31+9 p.+1 (kihajtható tábla) t. Benne a Tiszaeszlári perről szóló írással (Brandeis: Die hervorragendsten Organde Der Rechtspflege im Tisza-Eszlarer-Processe.), valamint hozzátartozó képtáblával, rajta a "résztvevők" arcképeivel, közte Eötvös Károly. Német és héber nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.