12 000 HUF
13
Az ausztriai általános polgári törvénykönyv commentárja. Közreadták: Tetétleni A. és Feles S. Bp., 1894, Politzer Zsigmond (Márkus Samu-ny.), (4)+622 p. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, ceruzás bejegyzésekkel.