17151.
429. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
Kneipp Sebestyén: Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség föntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel és gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, a hátsó szennylap foltos, az utolsó lap hiányzik (üres lap.)