2 200 HUF
1919-1920 Kolligátum, benne a Legjobb könyvek számai (51., 55., 56., 48., 47. számai.), valamint a Heti Ujság I. évf. 4-5. sz., valamint a Pesti Tükör XII. évf. 7. sz., valamint a Pesti Futár XII. évf. 584, 586, 591, 597,598,606, 609. számai. Egybekötve. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, köztük számops grafikus borítóval is, egy-két kijáró lappal, kopott borítókkal. Nagyrészt 1919-es számok, de közte 1 db 1920-as is.