1 800 HUF
5 db életrajzi kötet a Franklin-Társulat "Költők és írók" sorozatából: Csengeri Lajos: Homeros; Császár Elemér: Kisfaludy Sándor; Kéky Lajos: Baksay Sándor; Váczy János: Kazinczy Ferenc; Barabás Ábel: Goethe. (Költők és írók - Élet- és jellemrajzok az irodalom köréből). Bp., 1907-1917, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon helyenként kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.