1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.