1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.