1 800 HUF
Gárdonyi Géza: Mindentudó Gergely bácsi első könyve. Filléres könyvtár. Szerk.: Pósa Lajos. Bp., 1913, Singer és Wolfner. 3. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal, névbejegyzésekkel.