1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Imrik Klára: Határkőnél. Bp., 1944, "Pátria", 72 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.