17482. 429. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Schopenhauer, [Arthur]: Tanulmányok. I-II. köt. Ford.: Schmidt József. Bp., 1924, Pantheon (Globus-ny.), 235+(1) p., 242+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón minimális kopással.
Photo of the item taken by : tg