1 200 HUF
10
Somló István: Színészek, szerepek. Bp., 1959, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a hátsó borító kissé sérült. Megjelent 6500 példányban. A szerző által Sivó Emil részére DEDIKÁLT példány.