2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.