1 600 HUF
Szabó Magda 2 könyve: Alvók futása. Bp., 1967, Corvina. ElsÅ‘ kiadás. Kass János rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kisebb folttal, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. + Abigél. Bp., 2013, Móra. Kiadói kartonált papÃrkötés.