1 200 HUF
Szent István Könyvek 2 kötete: Dr. Kecskés Pál: A házasság etikája (61. sz.); Huszár Elemér: A katholikus házasságjob rendszere (62. sz.) Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.