1 200 HUF
Szent István Könyvek 2 kötete: Dr. Marczell Mihály: A katholikus nevelés szelleme (23. sz.); Dr. Weszely Ödön: Korszerű nevelési problémák (45. sz.) Bp., 1925-1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, az egyik kötet kissé foltos, a másik kissé sérült borítóval, hiányos gerinccel.