1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Ungarn. Ein Land der Musik. Ungarischer Künstleralmanach. Szerk.: Vásárhelyi Gyula, Dr. Szerkesztőség: Fodor Gyula, Gajáry István, Dr., Spur András, Dr. Felelős szerkesztő: Márffy Károly. Bp., 1930., Königlich Ungarische Unioveritätsdruckerei. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. A felelős szerkesztő (Verantwortlicher Redakteur) Márffy Károly (1884-1960) színigazgató, hangversenyrendező, idegenforgalmi szakértő által Lits Ernő attasé részére DEDIKÁLT példány, dátumozott (München, 1930.)