4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI+404+12 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, bélyegzésekkel.