15 000 HUF
[Wilhelmus á Brakel (1635-1711)]: Logiké latreia, dat is Redelyke Godtsdienst, In welke de Goddelyke Waerheden des Genaden-Verbondts worden verklaert, tegen partyen beschermt, en tot de practyke aangedrongen. Als mede Openberinge van Johannes door Wilhelmus á Brakel,... Eerste Deel. Rotterdam, 1739., Hendrik van den Aak, 20+1134+22 p.+ 1 (Wilhelmus á Brakel rézmetszetű portréja, kihajtható, 20x13 cm) t. Holland nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a szennylapok hiányoznak, az elülső tábla belsején, és a címlap hátoldalán jegyzetekkel, az utolsó lap szakadt, hiányos, 3 javított lappal, foltos lapokkal. Csak I. kötet.