Szent Terézia és a Kármeliták. A sarútlan Kármeliták alapítójának szenttéavatása háromszázados évfordulójára. I. kötet. Bp., 1921. Stephaneum Kiadói papírkötésben
Horae Beatae Mariae Virginis I. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kiadó papír védőborítóban, volt könyvtári példány. Csak a hasonmás kötet.
Koréh Endre: Képek a magyar protestáns egyház történetéből. II. köt. Debrecen, 1912, Hegedüs Sándor, 100+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
1942-1944 Esztergom Ősrégi Szemináriuma, 3 szám: I. évf. 1. és 2. sz. (1942. dec., 1943. jún.), III. évf. 2. sz. (1944. jún.) Szerk. és kiadja: Esztergomi Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. (Bp., "Élet"-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, vegyes, kissé foltos állapotban.
A Kegyes Korán értelmezésének fordítása 1-3.- , 29-30- rész fejezet. Bp., 2006-2004, Iszlám Egyház Fordító Iroda. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötések, jó állapotban.