1 600 HUF
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr a Retyezáton - Mackó úr az Alföldön - Mackó úr a tengeren. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 192 p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó szennylap hiányzik.