15158.
429. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
2 db Izrael / Szentföld témájú könyv: Komjáthy Aladárné: A Szentföldön jártunk. Bp., 1985, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.